28 مهر 1397

روند آموزش قرآن

مولف: مسئول سایت   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

#اطلاعیه_اطلاع رسانی
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
روند آموزش قرآن
(اول و دوم)
👇🌺👇🌺👇🌺👇🌺👇🌺👇
با سلام و عرض ادب خدمت اولیای محترم
در راستای روند اطلاع رسانی های آموزشی خدمت شما بزرگواران ، برنامه ی کاری و آموزشی درس قرآن را جهت هماهنگی با برنامه ها و آموزگار محترم خدمت شما تقدیم می نماییم:
◀عزیزان کتاب درسی قرآن را طبق برنامه ی آموزشی همراه خود داشته باشند.
🌺موارد آموزش داده شده(حفظ سوره ، عبارات قرآنی ، پیام های قرآنی)حتما در منزل تکرار و تمرین شود تا تثبیت مفاهیم بهتر صورت بپذیرد.
🌷از آنجایی که سوره ها و عبارات قرآنی با لحن عربی آموزش داده می شود ، عنایت بفرمایید که موارد فوق نیز در منزل با لحن عربی برای شما توسط نوآموز خوانده شود.
💐ارزشیابی درس قرآن به دور از استرس و اضطراب و به صورت توصیفی (فردی و گروهی) در مدرسه و در هر جلسه انجام می پذیرد ، فلذا خواهشمندیم اولیای معزز به این امر توجه ویژه داشته باشند که پرسشهای در منزل به دور از اجبار و یا ایجاد استرس و اضطراب صورت بپذیرد.
🌺صفحاتی که در کتاب قرآن توسط عزیزان تیک می خورد (پایه اول) به منظور تمرین و تکرار در منزل می باشد که خواهشمندیم حتما رویت گردد.
🥀جزوات آموزشی و رنگی قرآن که در پایه ها توسط اساتید در گروه قرآن دبستان تهیه و تدوین گردیده است ، هر هفته جهت رویت شما اولیای محترم به منزل ارسال می گردد فلذا خواهشمندیم حتما امضای خود را مرقوم بفرمایید.
با سپاس فراوان از همراهی شما عزیزان.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
۰۹۳۹۴۳۵۳۸۸۱ دریافت پیشنهادات و موارد دبستان فقط با دریافت پیامک
🆔https://sapp.ir/dabestan.m1
https://sapp.ir/pishdabestany.ir
🌎http://pri1.moallem.sch.ir🔻

تعداد مشاهده (17)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "روند آموزش قرآن"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید